Organic groups e-mail blast (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Group
ja: グループ

en: Organic groups
ja: オーガニックグループ

en: Subject
ja: 件名

en: Message
ja: メッセージ

en: Send e-mail
ja: メールを送信

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Features
ja: フィーチャー

en: Your message has been sent.
ja: メッセージは送信されました

en: About
ja: アバウト
