Organic groups e-mail blast (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Group
jv: Grup

en: Subject
jv: Subyek

en: Message
jv: Pesen

en: Send e-mail
jv: Kirim email

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Your message has been sent.
jv: Pesen Sampéyan uwis dikirim.

en: About
jv: Ngenani
