Organic groups e-mail blast (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Subject
ka: სათაური

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Send e-mail
ka: წერილის გაგზავნა

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
