Organic groups e-mail blast (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Group
km: ក្រុម

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Message
km: សារ

en: Send e-mail
km: ផ្ញើ​អ៊ីមែល

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Your message has been sent.
km: សារ​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​ហើយ ។

en: About
km: អំពី
