Organic groups e-mail blast (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Group
ku: گرووپ

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Message
ku: پەیام

en: Send e-mail
ku: ئیمێل بنێرە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Your message has been sent.
ku: په‌یامه‌که‌ت نێردرا.

en: About
ku: دەربارە
