Organic groups e-mail blast (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Group
nn: Gruppe

en: Subject
nn: Emne

en: Message
nn: Melding

en: Send e-mail
nn: Send e-post

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Your message has been sent.
nn: Meldinga di er sent.
