Organic groups e-mail blast (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Group
oc: Grop

en: Organic groups
oc: Gropes organics

en: Subject
oc: Objècte

en: Message
oc: Messatge

en: Send e-mail
oc: Mandar un corrièr electronic

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Your message has been sent.
oc: Vòstre messatge es estat mandat.

en: About
oc: A prepaus
