Organic groups e-mail blast (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Group
ps: ګروپ

en: Subject
ps: موضوع

en: Message
ps: پيغام

en: Configuration
ps: سازول

en: About
ps: په اړه
