Organic groups e-mail blast (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Group
pt: Grupo

en: Organic groups
pt: Grupos orgânicos

en: Subject
pt: Assunto

en: Message
pt: Mensagem

en: Send e-mail
pt: Enviar email

en: Configuration
pt: Configuração

en: Features
pt: Funcionalidades

en: Your message has been sent.
pt: A sua mensagem foi enviada.

en: About
pt: Sobre
