Organic groups e-mail blast (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Subject
sq: Subjekti

en: Message
sq: Mesazhi

en: Send e-mail
sq: Dërgo e-mail

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Your message has been sent.
sq: Mesazhi juaj u dërgua.

en: About
sq: Informacione
