Organic groups e-mail blast (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Message
th: ข้อความ

en: Send e-mail
th: ส่งอีเมล

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Your message has been sent.
th: ข้อความของคุณถูกส่งเรียบร้อยแล้ว

en: About
th: เกี่ยวกับ
