Organic groups e-mail blast (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Group
tr: Grup

en: Organic groups
tr: Organik gruplar

en: Subject
tr: Konu

en: Message
tr: İleti

en: Send e-mail
tr: E-posta gönder

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Features
tr: Özellikler

en: Your message has been sent.
tr: İletiniz gönderildi.

en: About
tr: Hakkında
