Organic groups e-mail blast (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Send e-mail
ug: ئې-خەت يوللاش

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Your message has been sent.
ug: ئۇچۇرىڭىز يوللاندى.

en: About
ug: ھەققىدە
