Organic groups e-mail blast (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Group
vi: Nhóm

en: Organic groups
vi: Nhóm

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Message
vi: Thông điệp

en: Send e-mail
vi: Gửi thư điện tử

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Features
vi: Tính năng

en: Your message has been sent.
vi: Thông điệp của bạn đã được gửi đi.

en: About
vi: Giới thiệu
