Organic groups e-mail blast (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Group
ar: المجموعة

en: Organic groups
ar: مجموعات

en: Subject
ar: الموضوع

en: Message
ar: الرسالة

en: Send e-mail
ar: إرسال بريد إلكتروني

en: Configuration
ar: الضبط

en: Features
ar: الخصائص

en: Your message has been sent.
ar: أُرسلت رسالتك.

en: About
ar: حول
