Organic groups e-mail blast (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Group
az: Qrup

en: Subject
az: Mövzu

en: Message
az: Mesaj

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Your message has been sent.
az: Mesajınız göndərildi.

en: About
az: Haqqında
