Organic groups e-mail blast (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Group
de: Gruppe

en: Organic groups
de: Organische Gruppen

en: Subject
de: Betreff

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Send e-mail
de: E-Mail senden

en: Your message has been sent.
de: Ihre Nachricht wurde gesendet.

en: About
de: Über

en: Use this form to send an e-mail message to group members.
de: Benutze dieses Formular um eine E-Mail Nachricht an alle Mitglieder des Projektes zu senden

en: E-mail people
de: Mitteilung senden

en: E-mail group members.
de: E-Mail an Gruppenmitglieder senden
