Organic groups e-mail blast (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Group
es: Grupo

en: Organic groups
es: Grupos Orgánicos

en: Subject
es: Asunto

en: Message
es: Mensaje

en: Send e-mail
es: Enviar correo electrónico

en: Features
es: Características

en: Your message has been sent.
es: Su mensaje ha sido enviado.

en: About
es: Acerca de
