Organic groups e-mail blast (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Group
gl: Grupo

en: Organic groups
gl: Grupos orgánicos

en: Subject
gl: Asunto

en: Message
gl: Mensaxe

en: Send e-mail
gl: Enviar un correo-e

en: Configuration
gl: Configuración

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.

en: About
gl: Información
