Organic groups e-mail blast (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Group
he: קבוצה

en: Organic groups
he: קבוצות אורגניות

en: Subject
he: נושא

en: Message
he: הודעה

en: Send e-mail
he: שליחת אימייל

en: Features
he: פיצ'רים

en: Your message has been sent.
he: ההודעה שלך נשלחה.

en: About
he: אודות
