Organic groups e-mail blast (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Group
is: Hópur

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Message
is: Skilaboð

en: Send e-mail
is: Senda tölvupóst

en: Your message has been sent.
is: Skilaboð þín hafa verið send.

en: About
is: Um
