Organic groups e-mail blast (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Group
lt: Grupė

en: Organic groups
lt: Organinės grupės

en: Subject
lt: Tema

en: Message
lt: Žinutė

en: Send e-mail
lt: Siųsti el. paštą

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Features
lt: Savybės

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: About
lt: Apie
