Organic groups e-mail blast (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Group
lv: Grupa

en: Organic groups
lv: Organiskās grupas

en: Subject
lv: Temats

en: Message
lv: Ziņojums

en: Send e-mail
lv: Sūtīt e-pastu

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.

en: About
lv: Par
