Organic groups e-mail blast (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Group
mr: समुह

en: Message
mr: संदेश

en: Send e-mail
mr: ईमेल पाठवा

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Your message has been sent.
mr: तुमचा संदेश पाठवला गेला
