Organic groups e-mail blast (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Group
ne: समूह

en: Subject
ne: विषय

en: Message
ne: सन्देश

en: Send e-mail
ne: ई-मेल पठाउनुहोस्

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Your message has been sent.
ne: तपाईको संदेश पठाईदिएको छ

en: About
ne: बारेमा
