Organic groups e-mail blast (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Group
ro: Grup

en: Subject
ro: Subiect

en: Message
ro: Mesaj

en: Send e-mail
ro: Trimite mesajul

en: Configuration
ro: Configurație

en: Features
ro: Caracteristici

en: Your message has been sent.
ro: Mesajul tău a fost trimis.

en: About
ro: Despre
