Organic groups e-mail blast (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Group
uk: Група

en: Organic groups
uk: Органічні групи

en: Subject
uk: Тема

en: Message
uk: Повідомлення

en: Send e-mail
uk: Надіслати повідомлення електронної пошти

en: Features
uk: Властивості

en: Your message has been sent.
uk: Ваше повідомлення було відправлене.

en: About
uk: Про модуль
