Organic groups e-mail blast (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Group
ur: گروپ

en: Subject
ur: موضوع

en: Message
ur: پیغام

en: Send e-mail
ur: ای میل ارسال کریں

en: Your message has been sent.
ur: آپ کا پیغام ارسال کر دیا گیا ہے۔
