OG Features (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Group
et: Grupp

en: Organic groups
et: Orgaanilised grupid

en: Enable
et: Luba

en: Save
et: Salvesta

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Features
et: Omadused

en: Your settings have been saved.
et: Sätted on salvestatud.
