OG Features (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Group
fi: Ryhmä

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Save
fi: Tallenna

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Feature
fi: Ominaisuus

en: Your settings have been saved.
fi: Asetuksesi on tallennettu.
