OG Features (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Group
fr: Groupe

en: Enable
fr: Activer

en: Save
fr: Enregistrer

en: Save settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Feature
fr: Fonctionnalité

en: Your settings have been saved.
fr: Vos paramètres ont été enregistrés.

en: Always enabled
fr: Toujours activé

en: Always disabled
fr: Toujours désactivé

en: OG features configuration
fr: Configuration des fonctionnalités OG
