OG Features (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Group
gl: Grupo

en: Organic groups
gl: Grupos orgánicos

en: Enable
gl: Activar

en: Save
gl: Gardar

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Feature
gl: Funcionalidade

en: Your settings have been saved.
gl: Os axustes foron gardados.
