OG Features (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Group
lt: Grupė

en: Organic groups
lt: Organinės grupės

en: Enable
lt: Įjungti

en: Save
lt: Saugoti

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Features
lt: Savybės

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.
