OG Features (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Group
te: సమూహం

en: Enable
te: చేతనించు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు

en: Features
te: విశేషాలు

en: Your settings have been saved.
te: మీ అమరికలని భద్రపరిచాం.
