OG Features (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Group
vi: Nhóm

en: Organic groups
vi: Nhóm

en: Enable
vi: Bật

en: Save
vi: Lưu

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Features
vi: Tính năng

en: Feature
vi: Tính năng

en: Your settings have been saved.
vi: Đã lưu lại các thiết lập của bạn.
