OG Features (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Group
ar: المجموعة

en: Organic groups
ar: مجموعات

en: Enable
ar: تفعيل

en: Save
ar: حفظ

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Features
ar: الخصائص

en: Your settings have been saved.
ar: تم حفظ إعداداتك.
