OG Features (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Group
ast: Grupu

en: Enable
ast: Activar

en: Save
ast: Guardar

en: Save settings
ast: Guardar preferencies

en: Your settings have been saved.
ast: Guardáronse les tos preferencies.
