OG Features (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Group
az: Qrup

en: Enable
az: Qoşulub

en: Save
az: Saxla

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Your settings have been saved.
az: Parametrləriniz yadda saxlanıldı.
