OG Features (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Group
bs: Grupa

en: Organic groups
bs: Organske grupe

en: Enable
bs: Omogući

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke

en: Your settings have been saved.
bs: Vaše postavke su sačuvane.
