OG Features (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Group
cs: Skupina

en: Enable
cs: Zapnout

en: Save
cs: Uložit

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Your settings have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.
