OG Features (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Group
da: Gruppe

en: Organic groups
da: Organiske grupper

en: Enable
da: Aktivér

en: Save
da: Gem

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Your settings have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.
