OG Features (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Group
fa: گروه

en: Organic groups
fa: گروه‌ها

en: Enable
fa: فعال

en: Save
fa: ذخیره

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Your settings have been saved.
fa: تنظیمات شما ذخیره شد.
