OG Features (7.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Group
hi: समूह

en: Organic groups
hi: जैविक समूह

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Save settings
hi: सेटिंग सहेजें

en: Your settings have been saved.
hi: अपनी सेटिंग्स को सुरक्षित कर दिया गया है।
