OG Features (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Group
hr: Grupa

en: Organic groups
hr: Organske grupe

en: Enable
hr: Omogući

en: Save
hr: Spremi

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Features
hr: Značajke

en: Your settings have been saved.
hr: Vaše su postavke spremljene
