OG Features (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Group
id: Grup

en: Organic groups
id: Kelompok organik

en: Enable
id: Aktifkan

en: Save
id: Simpan

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: Features
id: Fitur

en: Feature
id: Fitur

en: Your settings have been saved.
id: Pengaturan Anda sudah disimpan.
