OG Features (7.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Group
ja: グループ

en: Organic groups
ja: オーガニックグループ

en: Enable
ja: 有効

en: Save
ja: 保存

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Features
ja: フィーチャー

en: Your settings have been saved.
ja: 設定が保存されました。
