OG Features (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Group
pl: Grupa

en: Organic groups
pl: Grupy organiczne

en: Enable
pl: Włącz

en: Save
pl: Zapisz

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Feature
pl: Funkcjonalność

en: Your settings have been saved.
pl: Twoje ustawienia zostały zachowane.
