OG Features (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Group
uk: Група

en: Organic groups
uk: Органічні групи

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Save
uk: Зберегти

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Features
uk: Властивості

en: Feature
uk: Властивість

en: Your settings have been saved.
uk: Налаштування були успішно збережені.

en: Your settings have been saved successfully
uk: Налаштування були успішно збережені.
