OG Features (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Group
be: Група

en: Enable
be: Уключыць

en: Save
be: Захаваць

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Features
be: Функцыі

en: Your settings have been saved.
be: Вашы налады былі захованы.
