OG Features (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর

en: Your settings have been saved successfully
bn: আপনার সেটিংসটি সফলভাবে সেভ হয়েছে

en: Manage features for the group
bn: গ্রুপের বৈশিষ্ট পরিচালন
